BJÖRN LINDROTH. Interiör med rottingstol och fotogenlampa. Etsning. Signerad och daterad 1959. Numrerad 70/85.

48852. BJÖRN LINDROTH. Interiör med rottingstol och fotogenlampa. Etsning. Signerad och daterad 1959. Numrerad 70/85.

Bildyta 33 x 25 cm.

Björn Lindroth (1931–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 25 cm.

Björn Lindroth (1931–1999)

Antal besök: 1 155