BORDSUR, 3 st, SKÅL, SKULPTUR, glas, Orrefors, Målerås.

488418. BORDSUR, 3 st, SKÅL, SKULPTUR, glas, Orrefors, Målerås.

3 bordsur stämpelsignerade.
Högsta höjd 11 cm.
Skål signerad "4975-13 OF JJ" diameter 18,5 cm.
Skulptur stämpelsignerad Målerås höjd 30 cm.

Ett par mikroskopiska nagg på bordsur.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 bordsur stämpelsignerade.
Högsta höjd 11 cm.

Antal besök: 491