VAS, emalj, troligen Japan, 1900-tal.

488378. VAS, emalj, troligen Japan, 1900-tal.

Dekor av vinranka med druvor. Höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 392