GREPSKÅL på fot, glas/nysilver, 1900-talets början.

488357. GREPSKÅL på fot, glas/nysilver, 1900-talets början.

Höjd exklusive grepe 29 cm, diameter 19 cm.

Slitage metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage metall.

Antal besök: 332