GEORGES JOUBIN. Motiv från Örebro, olja på pannå, signerad.

488303. GEORGES JOUBIN. Motiv från Örebro, olja på pannå, signerad.

64 x 80 cm.

Omfattande färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 80 cm.

Omfattande färgbortfall.

Antal besök: 718