BYRÅ 1950-60-tal.

48821. BYRÅ 1950-60-tal.

4-lådig teak med mörkbetsade ben.Längd 75 bredd 38 höjd 85 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
48821. BYRÅ 1950-60-tal.

Slitage.

Antal besök: 723