PETER DAHL. Färglitografi, ur Fredmans epistlar, signerad.

488210. PETER DAHL. Färglitografi, ur Fredmans epistlar, signerad.

Bladstorlek ca 43 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 43 x 29 cm.

Antal besök: 476