SOFFBORD, teak, 1900-talets andra hälft.

488197. SOFFBORD, teak, 1900-talets andra hälft.

Enligt uppgift inköpt på Bröderna Andersson.
Längd 140.5 cm. Höjd 55.5 cm. Bredd 70 cm.

Bruksslitage. Repor på skiva. Röd fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561