KÖTTSKÅL, trä, samearbete, Per Sunna. 1900-tal.

488142. KÖTTSKÅL, trä, samearbete, Per Sunna. 1900-tal.

Etikettmärkt. Gjord av Per Sunna Poloviken Torne Träsk.
Diameter 28-25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 28-25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 797