LISA LARSON. Figurin i stengods. "Johanna" ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

488122. LISA LARSON. Figurin i stengods. "Johanna" ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 348