LJUSSTAKAR, ett par silver. Sheffield, England. 1889. Bruttovikt 1048 gram.

488082. LJUSSTAKAR, ett par silver. Sheffield, England. 1889. Bruttovikt 1048 gram.

Fylld i fot och skaft. Stämplade bl.a. JKB. Kolonnmodell. Lösa manschetter. Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 691