GRAFSTRÖM. Stormigt kustlandskap med fartyg. Olja på duk. Signerad Grafström -71.

48803. GRAFSTRÖM. Stormigt kustlandskap med fartyg. Olja på duk. Signerad Grafström -71.

45 x 54 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 397