488020. SMYCKEN, 6 stycken i silver, 1900-tal.
Ring sterlingsilver märkt lapponia.
Armband i sterlingsilver.
Ring med bergskristall i silver märkt Alton.
3 brocher i silver.
Förgyllt armband längd 18 cm.
Armband i sterlingsilver.
3 brocher i silver.
Förgyllt armband längd 18 cm.