HUGO CARLBERG. Skog och snö, Småland.

488014. HUGO CARLBERG. Skog och snö, Småland.

Olja på duk, uppklistrad på pannå.
44x49 cm.

Smärre skador.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

44x49 cm.

Smärre skador.

Hugo Carlberg (1880–1943)

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 988