Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JOHN BROBERG. Landskap. Olja på pannå. Signerad och otydligt daterad 34.
487859. JOHN BROBERG. Landskap. Olja på pannå. Signerad och otydligt daterad 34.
44 x 46 cm.
Krackelyr. Smutsad.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 46 cm.
Krackelyr. Smutsad.
Gomér & Andersson Linköping
1 070