JANOS HATVANI. "Budapest". Olja på papp. Signerad och daterad -36.

487855. JANOS HATVANI. "Budapest". Olja på papp. Signerad och daterad -36.

30.2 x 44.5 cm.

Smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

30.2 x 44.5 cm.

Smärre fläck.

Antal besök: 917