BYRÅ 1950-tal, galonklädd.

BYRÅ 1950-tal, galonklädd.
487854. BYRÅ 1950-tal, galonklädd.

Två lådor, snedställda draghandtag.
Höjd 65 cm Bredd 65 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm Bredd 65 cm.

Brukslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 654