NATTDUKSBORD och STOL, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

487769. NATTDUKSBORD och STOL, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Nattduksbord, längd ca. 43, bredd 42, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Nattduksbord, färgbortfall och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362