SVEN LJUNGBERG. Olja på duk.

SVEN LJUNGBERG. Olja på duk.
487731. SVEN LJUNGBERG. Olja på duk.

Motiv från St Pierre de Quiberon, signerad och daterad 63.
40x55 cm.

Bruksslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x55 cm.

Bruksslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 462