FÅTÖLJ, så kallad Gripsholms-modell, 1900-talets första hälft.

487669. FÅTÖLJ, så kallad Gripsholms-modell, 1900-talets första hälft.

Lövträ, fast stoppad sits.

Torkad stoppning, smärre fläckar. Bruksslitage. Ryggkarm med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ, fast stoppad sits.

Antal besök: 523