SAMLING SILVER, 19 delar, främst 1900-talets mitt.

487667. SAMLING SILVER, 19 delar, främst 1900-talets mitt.

Bägare på fot, ett par 1960, höjd 12 cm, Sked 1794, bestick 13 delar 1900-tal, servettställ, askfat servettring, Totalvikt: 575 gram.

1700-talskeden och servettringen buckliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 300