LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, Nr 86, 1900-tal.

487588. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, Nr 86, 1900-tal.

Skaft i betsat lövträ. Stämplade "Gusums Bruk 86". Höjd ca 22 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 855