MONTERSKÅP/RELIKSKÅP, 1800-tal.

48757. MONTERSKÅP/RELIKSKÅP, 1800-tal.

Skuren dekor. Längd 33, bredd 23, höjd 46 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 508