Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
KARAFF SAMT SKÅL PÅ FOT, 1900-tal.
48751. KARAFF SAMT SKÅL PÅ FOT, 1900-tal.
Glas. Höjd 18-26 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Glas. Höjd 18-26 cm.
Nagg.
Göteborgs Auktionsverk
751