STENBORDSDUKAR, 3 stycken, Skåne, 1800/1900-tal.

487505. STENBORDSDUKAR, 3 stycken, Skåne, 1800/1900-tal.

180 x 124, 178 x 143 samt 153 x 76 cm.

Åldersslitage samt den stora duken med vägganordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235