SYBORD MED SPELDOSA, mahogny med intarsia, sent 1900-tal.

487458. SYBORD MED SPELDOSA, mahogny med intarsia, sent 1900-tal.

Diameter 46, höjd 50 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46, höjd 50 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 407