VITRINSKÅP, björk, 3 dörrar. 1920-tal.

487421. VITRINSKÅP, björk, 3 dörrar. 1920-tal.

Mörkbetsat björkfaner. 6 hyllplan. Längd 149, bredd 34 cm, höjd 136 cm.

Bruksslitage. Skiva med lackskador. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 305