VÄGGSKÅP, 2 st, samt taklampa 1900-talets mitt.

48741. VÄGGSKÅP, 2 st, samt taklampa 1900-talets mitt.

Furuskåp med flätade dörrspeglar,LÄngd 36, bredd 18, höjd 46 cm. Mde förenande mellanhylla 120 cm lång.Lampan i mässing med keramikdetaljer har 6 ljusarmar och är 55 cm i diameter.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 843