VITRINSKÅP, björk, 3 dörrar. 1920-tal.

487414. VITRINSKÅP, björk, 3 dörrar. 1920-tal.

Mörkbetsat björkfaner, originalglas i dörrar, 6 hyllplan. Längd 149, bredd 34 cm, höjd 136 cm.

Bruksslitage. Skiva med lackskador och ringar. Repor. En sida med torrspricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 139