OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, tuppar på dejt, signerad B Östman.

487395. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, tuppar på dejt, signerad B Östman.

Blandteknik på plywood
50 x 58 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på plywood
50 x 58 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 374