PORSLINSPLATTOR, 4 st, Heljä Liukko-Sundström, Arabia, sign.

48734. PORSLINSPLATTOR, 4 st, Heljä Liukko-Sundström, Arabia, sign.

Ca 11,5x11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 11,5x11,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009