SKOLPLANSCH / RULLPLANSCH, "Fiskar", 1900-talets första hälft.

487235. SKOLPLANSCH / RULLPLANSCH, "Fiskar", 1900-talets första hälft.

91,5 x 68 cm.

Bruksslitage, mindre flik i duken framtill.

Gör en kostnadsfri värdering!

91,5 x 68 cm.

Antal besök: 2 604