SKÄNK / SIDEBOARD, barockstil, 1900-tal.

487233. SKÄNK / SIDEBOARD, barockstil, 1900-tal.

Ek
Längd 190, bredd 61, höjd 102 cm.

Slitage, fläckar, sprickor, fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek

Nycklar saknas.

Antal besök: 807