MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

487220. MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Diameter ca 110 cm, iläggskivans bredd 55 cm.

Bruksslitage, repor och obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406