ROLAND LINDBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

487167. ROLAND LINDBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

37 x 45 cm.

Roland Lindberg (1935–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Roland Lindberg (1935–1993)

Antal besök: 595