SKÅL på FOT, tenn, Art Deco, Just Andersen, Danmark, 1930-tal.

487149. SKÅL på FOT, tenn, Art Deco, Just Andersen, Danmark, 1930-tal.

Hamrad dekor, fot med pärlbård. Diameter 20 cm, höjd 5,8 cm.

Bruksslitage, repor, något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 813