GOLVUR med äldre verk, barockstil, 1900-tal.

487146. GOLVUR med äldre verk, barockstil, 1900-tal.

Urtavla märkt William Barrow London.
Fodral märkt C H Benckert.
Höjd ca 217 cm.
Nyckel, lod och pendel finns.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral märkt C H Benckert.
Höjd ca 217 cm.
Nyckel, lod och pendel finns.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 789