SMYCKEN, silver, 1900-tal.

SMYCKEN, silver, 1900-tal.
48713. SMYCKEN, silver, 1900-tal.

Pärlcollier med silverlås (längd ca 60 cm), 3 st broscher, 1 par örhängen, ring samt armband.

Ring avklippt. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring avklippt. Slitage.

Antal besök: 900