OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal.

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal.
487117. OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal.

Olja på pannå. Månljus över landskap.
Bär signatur.
58x86 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bär signatur.
58x86 cm.

Skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 386