SOCKERSKRIN OCH GRÄDDSNÄCKA, silver, 1900-tal, vikt ca. 476 gram.

487030. SOCKERSKRIN OCH GRÄDDSNÄCKA, silver, 1900-tal, vikt ca. 476 gram.

Höjd ca. 9-9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9-9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 467