FIGURIN, keramik, läsande kvinna, Björn Wiinblad, Illums Bolighus, Danmark, signerad.

486938. FIGURIN, keramik, läsande kvinna, Björn Wiinblad, Illums Bolighus, Danmark, signerad.

Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage. Skada med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 833