TELEFONSHYLLOR, 2 st, HYLLA, teak, 1900-tal.

48688. TELEFONSHYLLOR, 2 st, HYLLA, teak, 1900-tal.

Telefonhyllornas mått; längd 40, bredd 24, höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 124