KARAFFER och FLASKA, 3 delar kristall och glas, 18/1900-tal.

486814. KARAFFER och FLASKA, 3 delar kristall och glas, 18/1900-tal.

Flaska, kasad gravyr i form av skepp med inskription "Får jag bjuda på en sup", höjd 20 cm.
Karaff, slipad kristall, Ryssland, höjd 25 cm.
Karaff, rund modell, Art Deco, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 307