SOFFA tvåsits i svart skinn 2000-tal.

486715. SOFFA tvåsits i svart skinn 2000-tal.

Rak modell med lösa dynor. Sidostyckena utgör soffans ben.
Längd 150, bredd 88, höjd 75 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 296