TAKLAMPA, plåt, "Hinken", Kosta Lampan, 1900-talets senare del.

486698. TAKLAMPA, plåt, "Hinken", Kosta Lampan, 1900-talets senare del.

Höjd 40 cm
Diameter 45 cm.

Bruksslitage. Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm
Diameter 45 cm.

Antal besök: 1 098