BIRGER BIRGER-ERICSON. Olja på pannå, sign.

48665. BIRGER BIRGER-ERICSON. Olja på pannå, sign.

"Vilande fågel", 44x37 cm.

Birger Birger-Ericson (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vilande fågel", 44x37 cm.

Antal besök: 1 150