HYLLA MED SKÅP, delvis förgyllt grönmålat trä, glashyllor, Sydeuropa, 1900-talets andra hälft.

486645. HYLLA MED SKÅP, delvis förgyllt grönmålat trä, glashyllor, Sydeuropa, 1900-talets andra hälft.

Höjd 212 cm
Bredd 108 cm
Djup 42 cm
Monterad belysning.

Bruksslitage
Avslagen hörna på en glasskiva
Små nagg på frostad glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 212 cm
Bredd 108 cm
Djup 42 cm
Monterad belysning.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 735