LISA LARSON. Fat, 2 st samt spegel, stengods, "Harlekin", Gustavsberg.

486604. LISA LARSON. Fat, 2 st samt spegel, stengods, "Harlekin", Gustavsberg.

Fatens mått: 20,5 x 20,5 cm.
Spegelns mått: 30 x 24 cm.

Smärre bruksslitage. Obetydligt tillverkningsnagg på ena fatets undersida.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatens mått: 20,5 x 20,5 cm.
Spegelns mått: 30 x 24 cm.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 519