HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

48659. HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd ca 73, bredd/djup 45, höjd ca 200 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 653