VAS, glas, "Can Can", Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

486579. VAS, glas, "Can Can", Kjell Engman, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Melerad glasmassa. Ej signerad. Etikettmärke.
Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 355